radca prawny patrycja siwek


kancelaria
radcy prawnego

ZESPÓŁ KANCELARII RADCY PRAWNEGO PATRYCJI SIWEK

R.PR. PATRYCJA SIWEK, RZECZNIK MAJĄTKOWY- BARTOSZ KALITA

radca prawny
patrycja siwek

W roku 2012 ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego obroną pracy magisterskiej z zakresu prawa transportowego, a następnie odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi.

Radca Prawny Patrycja Siwek praktykę zawodową rozpoczęła już w trakcie studiów prawniczych świadcząc pomoc prawną pro publico bono, m. in. w Klinice Prawa – Klinice Praw Dziecka działającej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz odbywając praktyki w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie.

Podczas aplikacji doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych łódzkich kancelariach zarówno radcowskich – Kancelarii Radcy Prawnego Grzegorza Frajmana, jak i adwokackich – Kancelarii Adwokata Remigiusza Gołębiowskiego, Adwokat Agnieszki Bełdowskiej - Marzec oraz w Kancelarii „Acta Vera” Adwokata Marcina Komorowskiego. Po złożonym egzaminie radcowskim została wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi pod numerem ŁD-M-2141.

Ekonomista oraz rzeczoznawca majątkowy, posiadający uprawnienia zawodowe nr 6764 w zakresie szacowania nieruchomości nadane przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa.

Zarządzana przez niego firma z powodzeniem świadczy usługi w zakresie profesjonalnej wyceny nieruchomości. Przedmiotem realizowanych zleceń są nieruchomości mieszkaniowe, grunty jak również nieruchomości komercyjne.

Doświadczenie oraz wiedza zdobyta w wiodących instytucjach finansowych pozwala oferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej na stronie http://www.sztukawyceny.pl/

rzeczoznawca majątkowy
bartosz kalita